Предметна зйомка в Києві

про нас

Ми створюємо фото, які продають та привертають увагу. Яскраві, привабливі та естетичні. Показати самі звичайні товари так, щоби

покупець закохався та захотів їх придбати - це наша місія.

Ми впевнені, що будь-яку фотографію можна перетворити на якісний контент. Приймаємо замовлення на ретуш.
Які фото ми беремо на ретуш?
Друзі, ми беремо на ретуш не тільки предметні фотографії, але й фото інших жанрів. Працюємо з форматами Raw, Jpeg.
Чи можна обробити та покращити фото зняте на смартфон?
Так, можна
Як проходить ретуш фото?
Ретуш ми робимо в декілька етапів. Спочатку проявляємо знімки в Capture One, робимо кольорокорекцію. Далі працюємо в Photoshop. Видаляємо дефекти, робимо пластику та додаємо об'єм.
Як ми формуємо ціну?
Ціна залежить від складності роботи. Ми можемо прорахувати вартість роботи, якщо ви відправите технічне завдання.
Чи робимо ми тестові безкоштовні фото?
Так. Для того, щоб ви переконались, що якість нашої роботи вас повністю влаштовує.
Хочете консультацію?
Просто залиште номер телефону. Ми вам зателефонуємо та надамо консультацію. Це безкоштовно.
Хочу консультацію
Заявка на безкоштовну консультацію

Формуємо та узгоджуємо ціну до початку робіт.

Зйомка простих товарів

Прості товари - ті, що мають матову поверхню, вони не блікують та не потребують складних світлових схем. Також, їх не потрібно додатково фіксувати. У вартість включена базова ретуш.

Базова ретуш - це кольорокорекція, обтравка на білий фон та чистка пилу. Якщо на товарі є дефекти виробництва, залишки клею, подряпини, неякісний друк шрифтів, то вартість ретуші оговорюється окремо.

Зйомка складних товарів

Складні товари - ті, які мають дзеркальну або блікуючу поверхню, прозорі, скло, білі на білому або їх потрібно додатково фіксувати перед зйомкою. У вартість включена базова ретуш.

Базова ретуш - це кольорокорекція, обтравка на білий фон тачистка пилу. Якщо на товарі є дефекти виробництва, залишки клею, подряпини, неякісний друк шрифтів, то вартість ретуші оговорюється окремо.

Зйомка для Амазон

Зйомка для Амазон - це аналог рекламної зйомки, для якої ми використовуємо індивідуальні світлові схеми під кожен ракурс та демонструємо товар у самому кращому вигляді. Також, ми робимо детальну обробку кожного товару, щоби він виділявся на фоні конкурентів.

Вартість робіт може змінюватись, якщо у вашому наборі дуже багато товарів або вони дуже складні в зйомці. Ми оголошуємо ціну до того, як ви відправите нам товар.

Погодинна зйомка

Ми рахуємо погодинну роботу якщо знімаємо дуже малу кількість товарів, якщо працюємо з композиціями, або працюємо на виїзді. За годину роботи можно відзняти з десяток простих композицій або 1-2 фотографії, якщо сюжет потребує багато часу на підготовку (компоновка, реквізит, налаштування світла).

Також погодинна робота рахується в складних рекламних фото, де виробництво однієї фото може займати від однієї до кількох годин. Ретуш не входить і рахується окремо.

Контакти
Віталій Хоруженко
Ваш предметний фотограф
Тел: +380509495894
Email: mail.artglobal@gmail.com
Студія: Київ, вул. Анни Ахматової, 30
(під час війни працюємо вдома)

© 2015-2022 Artglobal. Всі права захищені.
Політика конфіденційності